7/24 WhatsApp Hattı
ATP BESYO

Doğan Hocan

ÖABT Beden Eğitimi Öğretmenliği alanında, Türkiye genelinde en tanınmış ve sağlam alt yapıya sahip eğitim koordinatörü olarak bilinir. ÖABT'ye hazırlık sürecinde, değerli öğretmen adaylarına profesyonel bir şekilde rehberlik etmeyi ilke edinen bir öğretmendir.

Misyon

Türkiye genelinde beden eğitimi öğretmen adaylarına etkili sınav hazırlığı sunmak, teknik yaklaşımlar ve öğretim yöntemleriyle profesyonel gelişimlerine katkıda bulunmak, atanma sayısını yükseltmek ve lider bir eğitim koordinatörü olarak tanınmak.

Vizyon

Türkiye'nin dört bir yanındaki beden eğitimi öğretmen adaylarının eğitim konusunda lideri olmak, kaliteli eğitim ve öğretim standartlarını belirleyen bir referans noktası olmak ve öğretmen adaylarının profesyonel gelişimine önemli katkılarda bulunmak için çaba harcamak.

S.S.S.

Sıkça Sorulan
Sorular.

Ürünlerimizi internet sitemiz üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz hızlı bir şekilde işlenir ve kargo ile belirttiğiniz adrese gönderilir. Teslimat süreci, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ana sayfadaki Profil Simgesine tıklayarak gerekli bilgileri doldurmanız ve sisteme kaydolmanız gerekmektedir. Bu bilgiler genellikle ad-soyad, e-posta, telefon numarası gibi temel bilgileri içermektedir.

Sistemimizdeki TC Kimlik Numarası talebi, özellikle kitapların kopyalanmasını ve korsan basımı önlemek amacıyla istenmektedir. Bu sayede, öğrencilerimize daha güvenli bir alışveriş deneyimi sunmayı ve emeklerinin karşılığını korumayı hedeflemekteyiz. Kimlik numaranız sadece doğrulama için geçerlidir, herhangi bir yerde kayıt altına alınmaz. Herhangi bir konuda endişeniz veya sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Öğrenci memnuniyeti önceliğimizdir ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

girl image
  • shape
  • shape
  • shape
  • shape

Geleceği Birlikte Şekillendiriyoruz, Atama Yeşilini Bu Sene Yakıyoruz!

  • shape
  • shape